دانشگاه توئنته

دانشگاه توئنته در شهر انسخده در هلند است.این دانشگاه برنامه های پژوهشی و آموزشی در علوم رفتاری و اجتماعی و همچنین مهندسی ارائه می کند.

اعضای این دانشگاه در راستای حفظ رسالت و دیدگاه های کار آفرینانه خود،به مشارکت اقتصادی و اجتماعی در منطقه ای که دانشگاه در آن واقع است،متعهد هستند.دانشگاه توئنته همچنین عضوی از کنسرسیوم اروپایی دانشگاه های مبتکر است.

دانشگاه توئنته در حال حاضر 20 برنامه کارشناسی و 31 برنامه کارشناسی ارشد در زمینه فن آوری های پزشکی،بیوتکنولوژی ،مهندسی ،اداره عمومی اروپا ،فناوری اطلاعات ،مدیریت بازرگانی،علوم رفتاری و علوم فناوری ارائه می دهد.

تماس با ما
 تلفن:88354584-021 88861951-021 
ایمیل: Info@aai-edu.com
تهران ،مطهری،خیابان فجر،بن بست مدائن،ساختمان مدائن،پلاک 5،طبقه 5،واحد 17
 
logo-samandehi

 

مؤسسه اندیشه آفرینان بامداد خرد  با مجوز رسمى از وزارت علوم، تحقیقات و فناورى، فعالیت خود را از سال ١٣٩٠ آغاز نموده و با دارا بودن تجربه در امور فرهنگى و دانشجویى اکنون افتخار آن را دارد که در طی ٧ سال اخیر کمک شایانی به دانشجویان براى ادامه تحصیلات تکمیلى در خارج از کشور نماید. هم چنین این مؤسسه جهت تبادل تجربیات مفید خارج و داخل کشور اقدام به برگزارى سمینار و همایش ها و حضور اساتید خارجى در داخل کشور نموده است.

کارشناسان این مؤسسه با تجربیات کافى در زمینه اعزام دانشجو و خدمات آکادمیک مى توانند راهنمایى هاى لازم در مورد تحصیل در خارج از کشور را در اختیار متقاضیان قرار داده و پاسخگوى سؤالات شما باشند. این مؤسسه در مقاطع مختلف تحصیلى اقدام به اخذ پذیرش تحصیلى نموده و به طور ویژه در زمینه پذیرش در مقاطع دکترى فعالیت گسترده اى دارد. موسسه اندیشه آفرینان با بهره مندی از کارشناسان مجرب در خارج از کشور در تمام مراحل اخذ پذیرش تحصیلی با متقاضیان همراهی می نماید

 

با اخذ پذیرش از بهترین دانشگاه ها همراه شما هستیم

عضویت در خبرنامه
اندیشه آفرینان
© تمامی حقوق برای اندیشه آفرینان محفوظ است. طراحی شده توسط طراحی سایت داتک