dividerآرشیو اخبار
آرشیو اخبار
نام گروه :  

چرا کارشناسی ارشد در رشته ارتباطات تجاری و رسانه های دیجیتال؟ 

این برنامه آموزشی به بررسى اثر رسانه هاى دیجیتالى بر ارتباطات بین شرکتها ،مشتریان  و سهامداران می پردازد

با فراگیری مهارت ها پس از سپری کردن این دوره آموزشی، شما مى توانید به یک متخصص ارتباطات همه جانبه تبدیل شوید و یا خودتان متخصص در ارتباطات بازاریابى،ارتباطات داخلى یا ارتباطات شرکتى شوید

آنچه شما مى آموزید:

١-شما اصول ارتباطات بازاریابى مدرن و نحوه تحلیل و مدیریت تعاملات شبکه هاى اجتماعى را یاد مى گیرید.

٢-روشهاى ارتقاء شهرت یک سازمان در اذهان عمومى را مى آموزید.درک تأثیر سرعت اینترنت و تکنولوژى رسانه اى بر ارتباطات تجارى و پیدا کردن چگونگى إیجاد وب سایت هاى کاربر پسند و یا معامله با مکالمات و رسانه هاى اجتماعى.

برخى دروس:

1-Online public Relations

2-Social Responsibility Communication 

3-Social Media Marketing

4-Webcare

امکان اخذ کمک هزینه تحصیلى

بورسیه دانشگاه آیندهوون(Eindhoven University of Technology)

دانشگاه صنعتی آیندهوون در شهر آیندهوون واقع شده است.یکی از دانشگاه های معتبر فنی هلند است که دارای رتبه کلی 146 جهانی و 61 جهانی در مهندسی در سال 2011 بوده است.دانشگاه صنعتی آیندهوون در زمینه علوم مهندسی و فناوری اعتبار بسیاری دارد.حدود 7000 دانشجو در این دانشگاه مشغول تحصیل هستند.این دانشگاه همواره در زمینه امور تحقیقاتی زبانزد بوده است و سالانه تعداد بسیاری مقاله علمی و رساله دکتری تولید می کند.

 

 

 

 

تاریخچه تاسیس دانشگاه آمستردام به سال 1362 میلادی باز می گردد و این دانشگاه در حال حاضر یکی از بزرگترین دانشگاههای اروپا به شمار می رود. زمینه های تدریس و تحقیقات در دانشگاه آمستردام شامل حوزه علوم انسانی،علوم حقوق،علوم اجتماعی و رفتاری،اقتصاد و تجارت می شود.

دانشگاه اوترخت واقع در شهر اوترخت هلند و یکی از قدیمی ترین دانشگاه های اروپا محسوب می شود. در رده بندی جهانی این دانشگاه رتبه 69 دنیا و 13 اروپا را دارا می باشد.شعار:خورشید عدالت بر ما روشن است.

دانشگاه ماستریخت یکی از دانشگاه های دولتی هلند که در شهر ماستریخت قرار گرفته است. دانشگاه در سال 1976 بنیان گذاری شده و به عنوان یکی از تازه تاسیس ترین دانشگاه های هلند محسوب می شود. دانشگاه ماستریخت حدود 14400 دانشجو دارد که 43 درصد آنها را دانشجویان خارجی تشکیل می دهند.بیش از نیمی از دوره های کارشناسی دانشگاه و اکثر دوره های ارشد و دکترا به زبان انگلیسی ارایه می شوند.

تعداد آیتم در صفحه :
تماس با ما
 تلفن:88354584-021 88631204-021 
ایمیل: Info@aai-edu.com
تهران، یوسف آباد، میدان سلماس، ابتدای خیابان فتحی شقاقی، ساختمان باران، پلاک 108، واحد 17
 

 

مؤسسه اندیشه آفرینان بامداد خرد  با مجوز رسمى از وزارت علوم، تحقیقات و فناورى، فعالیت خود را از سال ١٣٩٠ آغاز نموده و با دارا بودن تجربه در امور فرهنگى و دانشجویى اکنون افتخار آن را دارد که در طی ٧ سال اخیر کمک شایانی به دانشجویان براى ادامه تحصیلات تکمیلى در خارج از کشور نماید. هم چنین این مؤسسه جهت تبادل تجربیات مفید خارج و داخل کشور اقدام به برگزارى سمینار و همایش ها و حضور اساتید خارجى در داخل کشور نموده است.

کارشناسان این مؤسسه با تجربیات کافى در زمینه اعزام دانشجو و خدمات آکادمیک مى توانند راهنمایى هاى لازم در مورد تحصیل در خارج از کشور را در اختیار متقاضیان قرار داده و پاسخگوى سؤالات شما باشند. این مؤسسه در مقاطع مختلف تحصیلى اقدام به اخذ پذیرش تحصیلى نموده و به طور ویژه در زمینه پذیرش در مقاطع دکترى فعالیت گسترده اى دارد. موسسه اندیشه آفرینان با بهره مندی از کارشناسان مجرب در خارج از کشور در تمام مراحل اخذ پذیرش تحصیلی با متقاضیان همراهی می نماید

 

با اخذ پذیرش از بهترین دانشگاه ها همراه شما هستیم

عضویت در خبرنامه
اندیشه آفرینان
© تمامی حقوق برای اندیشه آفرینان محفوظ است. طراحی شده توسط طراحی سایت داتک