دانشگاه لیدن

دانشگاه لیدن در سال ١٥٧٥ تأسیس شده و از قدیمى ترین دانشگاه هاى هلند محسوب می شود.این دانشگاه روابط خود را با أعضاى خانواده سلطنتى هلند،که اغلب به عنوان دانشجو در آن حضور داشته اند، حفظ کرده است. علاوه بر این،بسیارى از چهره هاى برجسته فکرى و فرهنگى،بسیارى از سیاستمداران و رهبران هم در این دانشگاه تحصیل کرده اند.در دوران طلائی هلند فیلسوفانى مانند اسپینوزا و دکارت در دانشگاه لیدن حضور داشته اند.تا کنون ١٦ نَفَر از برندگان جایزه نوبل از جمله آلبرت انیشتین و انریکو فرمى به این دانشگاه پیوسته اند.در هر دو دوره کارشناسى و تحصیلات تکمیلى،بیش از ٢٠٠رشته به زبان انگلیسى تدریس مى شود.

موسسه اندیشه آفرینان با مجوز رسمی از وزارت علوم ایران موفق به کسب اخذ پذیرش از دانشگاه لیدن در مقطع کارشناسی ارشد در رشته حقوق تجارت بین الملل شده است.

تماس با ما
 تلفن:88354584-021 88861951-021 
ایمیل: Info@aai-edu.com
تهران ،مطهری،خیابان فجر،بن بست مدائن،ساختمان مدائن،پلاک 5،طبقه 5،واحد 17
 
logo-samandehi

 

مؤسسه اندیشه آفرینان بامداد خرد  با مجوز رسمى از وزارت علوم، تحقیقات و فناورى، فعالیت خود را از سال ١٣٩٠ آغاز نموده و با دارا بودن تجربه در امور فرهنگى و دانشجویى اکنون افتخار آن را دارد که در طی ٧ سال اخیر کمک شایانی به دانشجویان براى ادامه تحصیلات تکمیلى در خارج از کشور نماید. هم چنین این مؤسسه جهت تبادل تجربیات مفید خارج و داخل کشور اقدام به برگزارى سمینار و همایش ها و حضور اساتید خارجى در داخل کشور نموده است.

کارشناسان این مؤسسه با تجربیات کافى در زمینه اعزام دانشجو و خدمات آکادمیک مى توانند راهنمایى هاى لازم در مورد تحصیل در خارج از کشور را در اختیار متقاضیان قرار داده و پاسخگوى سؤالات شما باشند. این مؤسسه در مقاطع مختلف تحصیلى اقدام به اخذ پذیرش تحصیلى نموده و به طور ویژه در زمینه پذیرش در مقاطع دکترى فعالیت گسترده اى دارد. موسسه اندیشه آفرینان با بهره مندی از کارشناسان مجرب در خارج از کشور در تمام مراحل اخذ پذیرش تحصیلی با متقاضیان همراهی می نماید

 

با اخذ پذیرش از بهترین دانشگاه ها همراه شما هستیم

عضویت در خبرنامه
اندیشه آفرینان
© تمامی حقوق برای اندیشه آفرینان محفوظ است. طراحی شده توسط طراحی سایت داتک