dividerآرشیو اخبارdividerبورسیه دانشگاه ماستریخت(Maastricht University)
بورسیه دانشگاه ماستریخت(Maastricht University)

دانشگاه ماستریخت یکی از دانشگاه های دولتی هلند که در شهر ماستریخت قرار گرفته است. دانشگاه در سال 1976 بنیان گذاری شده و به عنوان یکی از تازه تاسیس ترین دانشگاه های هلند محسوب می شود. دانشگاه ماستریخت حدود 14400 دانشجو دارد که 43 درصد آنها را دانشجویان خارجی تشکیل می دهند.بیش از نیمی از دوره های کارشناسی دانشگاه و اکثر دوره های ارشد و دکترا به زبان انگلیسی ارایه می شوند.

 

 

 

 

رشته بورسیه:بهینه سازی تغذیه و علوم حرکتی

مقطع تحصیلی:دکتری

ارزش بورسیه:2191یورو تا 2801 یورو ماهانه

مدت زمان پوشش:4 سال

مهلت ثبت نام:17jun 

فارغ التحصیلان رشته زیست شناسی  یا فیزیولوژی یا تغذیه و یا رشته های مربوطه نیز می توانند درخواست کنند.

لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان موسسه  از طریق لینک ثبت نام تماس حاصل فرمایید. 

 

 

 

 

 

تماس با ما
 تلفن:88354584-021 88631204-021 
ایمیل: Info@aai-edu.com
تهران، یوسف آباد، میدان سلماس، ابتدای خیابان فتحی شقاقی، ساختمان باران، پلاک 108، واحد 17
 

 

مؤسسه اندیشه آفرینان بامداد خرد  با مجوز رسمى از وزارت علوم، تحقیقات و فناورى، فعالیت خود را از سال ١٣٩٠ آغاز نموده و با دارا بودن تجربه در امور فرهنگى و دانشجویى اکنون افتخار آن را دارد که در طی ٧ سال اخیر کمک شایانی به دانشجویان براى ادامه تحصیلات تکمیلى در خارج از کشور نماید. هم چنین این مؤسسه جهت تبادل تجربیات مفید خارج و داخل کشور اقدام به برگزارى سمینار و همایش ها و حضور اساتید خارجى در داخل کشور نموده است.

کارشناسان این مؤسسه با تجربیات کافى در زمینه اعزام دانشجو و خدمات آکادمیک مى توانند راهنمایى هاى لازم در مورد تحصیل در خارج از کشور را در اختیار متقاضیان قرار داده و پاسخگوى سؤالات شما باشند. این مؤسسه در مقاطع مختلف تحصیلى اقدام به اخذ پذیرش تحصیلى نموده و به طور ویژه در زمینه پذیرش در مقاطع دکترى فعالیت گسترده اى دارد. موسسه اندیشه آفرینان با بهره مندی از کارشناسان مجرب در خارج از کشور در تمام مراحل اخذ پذیرش تحصیلی با متقاضیان همراهی می نماید

 

با اخذ پذیرش از بهترین دانشگاه ها همراه شما هستیم

عضویت در خبرنامه
اندیشه آفرینان
© تمامی حقوق برای اندیشه آفرینان محفوظ است. طراحی شده توسط طراحی سایت داتک