dividerمعرفی دانشگاه تیلبرگ
معرفی دانشگاه تیلبرگ
معرفی دانشگاه تیلبرگ

دانشگاه تیلبرگ که در سال 1927 تأسیس شده است،یک دانشگاه معتبر دولتی است که حدود 12500 دانشجو دارد.این دانشگاه با ارایه آموزش و پرورش با کیفیت بالا،نوآورانه و بین المللی به دانشجویان،اعضای هیات علمی،کارکنان و فارغ التحصیلان هدف خود را دنبال می کند.

دانشگاه تیلبرگ با بهره گیری از شهرت خود به عنوان یکی از بهترین دانشگاه های اروپا در کسب و کار،اقتصاد و حقوق،هم چنین علوم انسانی و علوم اجتماعی است.

این دانشگاه دارای 6 دانشکده است:

1-دانشکده اقتصاد

2-دانشکده مدیریت

3-دانشکده حقوق

4-دانشکده علوم اجتماعی و رفتاری

5-دانشکده علوم انسانی

6-دانشکده الهیات

دانشگاه تیلبرگ برنامه های هلندی و انگلیسی را ارایه می دهد.این دانشگاه در تحقیقات و آموزش شهرت دارد.طبق رتبه بندی شانگهای 2017،دانشگاه تیلبرگ در رتبه پنجم مدیریت کسب و کار و رتبه هشتم در زمینه امور مالی قرار دارد.

دانشکده اقتصاد و مدیریت بازرگانی این دانشگاه در اکتبر 2017 به عنوان 25مین بخش تحقیقاتی مولد در جهان و 7مین در اروپا رتبه بندی شد.طبق رتبه بندی شانگهای در سال 2017،دانشگاه تیلبرگ،رتبه پنجم در زمینه مدیریت کسب و کار و رتبه هشتم در زمینه امور مالی دارد.دانشگاه تیلبرگ یک دانشگاه تخصصی است و توجه زیادی به علوم اجتماعی دارد.در سال 2017،تایمزهایراجوکیشن آن را به عنوان 21مین دانشگاه جهان در زمینه اقتصاد و کسب وکار و 36مین دانشگاه جهان در رشته حقوق رتبه بندی کرده است.

2017 2016 2015 Subject Ranking
21 11 n.a Economic business Times Higher Education
2 2 9 Law SSRN Top 500 International Law Schools
22 19 21 Economics Tilburg University Economics Ranking
10 9 26 Biomedical & Health Sciences CWTS Leiden Ranking Collaboration
78 76 84 Social Sciences & Humanities CWTS Leiden Ranking Collaboration
69 108 85 Mathematics & Computer Sciences CWTS Leiden Ranking Collaboration
29 n.a n.a Management Shanghai ARWU
8 n.a n.a Finance Shanghai ARWU

 

جهت مشاهده نام موسسه در وب سایت دانشگاه تیلبرگ از این لینک  استفاده نمایید.

 

تماس با ما
 تلفن:88354584-021 88631204-021 
ایمیل: Info@aai-edu.com
تهران، یوسف آباد، میدان سلماس، ابتدای خیابان فتحی شقاقی، ساختمان باران، پلاک 108، واحد 17
 

 

مؤسسه اندیشه آفرینان بامداد خرد  با مجوز رسمى از وزارت علوم، تحقیقات و فناورى، فعالیت خود را از سال ١٣٩٠ آغاز نموده و با دارا بودن تجربه در امور فرهنگى و دانشجویى اکنون افتخار آن را دارد که در طی ٧ سال اخیر کمک شایانی به دانشجویان براى ادامه تحصیلات تکمیلى در خارج از کشور نماید. هم چنین این مؤسسه جهت تبادل تجربیات مفید خارج و داخل کشور اقدام به برگزارى سمینار و همایش ها و حضور اساتید خارجى در داخل کشور نموده است.

کارشناسان این مؤسسه با تجربیات کافى در زمینه اعزام دانشجو و خدمات آکادمیک مى توانند راهنمایى هاى لازم در مورد تحصیل در خارج از کشور را در اختیار متقاضیان قرار داده و پاسخگوى سؤالات شما باشند. این مؤسسه در مقاطع مختلف تحصیلى اقدام به اخذ پذیرش تحصیلى نموده و به طور ویژه در زمینه پذیرش در مقاطع دکترى فعالیت گسترده اى دارد. موسسه اندیشه آفرینان با بهره مندی از کارشناسان مجرب در خارج از کشور در تمام مراحل اخذ پذیرش تحصیلی با متقاضیان همراهی می نماید

 

با اخذ پذیرش از بهترین دانشگاه ها همراه شما هستیم

عضویت در خبرنامه
اندیشه آفرینان
© تمامی حقوق برای اندیشه آفرینان محفوظ است. طراحی شده توسط طراحی سایت داتک