dividerآرشیو اخبار
آرشیو اخبار
نام گروه :  

دانشگاه اوترخت واقع در شهر اوترخت هلند و یکی از قدیمی ترین دانشگاه های اروپا محسوب می شود. در رده بندی جهانی این دانشگاه رتبه 69 دنیا و 13 اروپا را دارا می باشد.شعار:خورشید عدالت بر ما روشن است.

دانشگاه ماستریخت یکی از دانشگاه های دولتی هلند که در شهر ماستریخت قرار گرفته است. دانشگاه در سال 1976 بنیان گذاری شده و به عنوان یکی از تازه تاسیس ترین دانشگاه های هلند محسوب می شود. دانشگاه ماستریخت حدود 14400 دانشجو دارد که 43 درصد آنها را دانشجویان خارجی تشکیل می دهند.بیش از نیمی از دوره های کارشناسی دانشگاه و اکثر دوره های ارشد و دکترا به زبان انگلیسی ارایه می شوند.

دانشگاه صنعتی آیندهوون در شهر آیندهوون واقع شده است.یکی از دانشگاه های معتبر فنی هلند است که دارای رتبه کلی 146 جهانی و 61 جهانی در مهندسی در سال 2011 بوده است.دانشگاه صنعتی آیندهوون در زمینه علوم مهندسی و فناوری اعتبار بسیاری دارد.حدود 7000 دانشجو در این دانشگاه مشغول تحصیل هستند.این دانشگاه همواره در زمینه امور تحقیقاتی زبانزد بوده است و سالانه تعداد بسیاری مقاله علمی و رساله دکتری تولید می کند.

دانشگاه لیدن در سال ١٥٧٥ تأسیس شده و از قدیمى ترین دانشگاه هاى هلند محسوب می شود.این دانشگاه روابط خود را با أعضاى خانواده سلطنتى هلند،که اغلب به عنوان دانشجو در آن حضور داشته اند، حفظ کرده است. علاوه بر این،بسیارى از چهره هاى برجسته فکرى و فرهنگى،بسیارى از سیاستمداران و رهبران هم در این دانشگاه تحصیل کرده اند.در دوران طلائی هلند فیلسوفانى مانند اسپینوزا و دکارت در دانشگاه لیدن حضور داشته اند.تا کنون ١٦ نَفَر از برندگان جایزه نوبل از جمله آلبرت انیشتین و انریکو فرمى به این دانشگاه پیوسته اند.در هر دو دوره کارشناسى و تحصیلات تکمیلى،بیش از ٢٠٠رشته به زبان انگلیسى تدریس مى شود.

 مخفف Vrije Universiteit است که به معنای واقعی کلمه به عنوان دانشگاه آزاد ترجمه می شود و اولین دانشگاهی در هلند بود که در سال 1880 توسط ابراهیم کایپر تاسیس شد و هیچ دخالتی از کلیسا و دولت نداشت.این میراث هنوز بخش زیادی از آنهاست.دانشگاه آمستردام یک دانشگاه شناخته شده در شهر پر جنب و جوش آمستردام هلند است.این دانشگاه متنوع در فرهنگ،اعتقاد،ملیت یا آموزش قبلی،به عنوان منبع نوآوری و پیشرفت است و از این رو قدرت ویژه در نظر گرفته شده است.

 

تعداد آیتم در صفحه :
تماس با ما
 تلفن:88354584-021 88631204-021 
ایمیل: Info@aai-edu.com
تهران، یوسف آباد، میدان سلماس، ابتدای خیابان فتحی شقاقی، ساختمان باران، پلاک 108، واحد 17
 

 

مؤسسه اندیشه آفرینان بامداد خرد  با مجوز رسمى از وزارت علوم، تحقیقات و فناورى، فعالیت خود را از سال ١٣٩٠ آغاز نموده و با دارا بودن تجربه در امور فرهنگى و دانشجویى اکنون افتخار آن را دارد که در طی ٧ سال اخیر کمک شایانی به دانشجویان براى ادامه تحصیلات تکمیلى در خارج از کشور نماید. هم چنین این مؤسسه جهت تبادل تجربیات مفید خارج و داخل کشور اقدام به برگزارى سمینار و همایش ها و حضور اساتید خارجى در داخل کشور نموده است.

کارشناسان این مؤسسه با تجربیات کافى در زمینه اعزام دانشجو و خدمات آکادمیک مى توانند راهنمایى هاى لازم در مورد تحصیل در خارج از کشور را در اختیار متقاضیان قرار داده و پاسخگوى سؤالات شما باشند. این مؤسسه در مقاطع مختلف تحصیلى اقدام به اخذ پذیرش تحصیلى نموده و به طور ویژه در زمینه پذیرش در مقاطع دکترى فعالیت گسترده اى دارد. موسسه اندیشه آفرینان با بهره مندی از کارشناسان مجرب در خارج از کشور در تمام مراحل اخذ پذیرش تحصیلی با متقاضیان همراهی می نماید

 

با اخذ پذیرش از بهترین دانشگاه ها همراه شما هستیم

عضویت در خبرنامه
اندیشه آفرینان
© تمامی حقوق برای اندیشه آفرینان محفوظ است. طراحی شده توسط طراحی سایت داتک